MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Medal of Honor Warfighter = Dostęp do bety Battlefield 4
Medal of Honor Warfighter (2012)Kilka tygodni temu na stronach Origin pojawiła się reklama Medal of Honor Warfighter która informowała, że po zakupie Warfighter będziemy mieli dostęp do bety… Battlefield 4. Informacja ta pojawiła się dosyć niespodziewanie i po chwili zniknęła. Wszystko okazało się być dosyć (lub wszystko na to wskazuje) ciekawą akcją promocyjną nowego kanału o grach na youtube o nazwie Node oraz oczywiście Electronic Arts. Efekty ich pracy można zobaczyć w zabawnym filmiku poniżej.Twórcy kanału Node, czyli FreddieW, Corridor Digital oraz Toby Turner dostali także dostęp do wersji alpha Medal of Honor Warfighter. Ich poczynania w najnowszej strzelance studia Danger Close można zobaczyć poniżej.Informacja o powstawaniu Battlefied 4 została oficjalnie potwierdzona przez EA. Premiera przewidywana jest pod sam koniec 2013 roku. Wieść o Battlefield 4 nie powinna być zaskakująca. Jeszcze w 2010 r. prezes EA w jednej z wypowiedzi mówił, że gry Medal of Honor oraz Battlefield będą wychodziły naprzemiennie co rok.
Autor: ChemicalRider27/07/2012komentarze [0]
Playstation Vita i Nintendo 3DS bez Medal of Honor Warfighter
Medal of Honor Warfighter (2012)Sezon ogórkowy w pełni ale czas w końcu nadrobić zaległości ze świata Medal of Honor.

Na pierwszą linię idzie news związany z platformami na których ma wyjścia Medal of Honor Warfigher. Electronic Arts zdementowało wszelkie plotki związane z wyjściem MoH Warfighter na Nintendo 3DS czy też Playstation Vita które pojawiły się kilka tygodni temu na stronie francuskiego sklepu a także na GameInformer.com

Oficjalne platformy na których ma wyjść Medal of Honor Warfighter to PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3
Autor: ChemicalRider27/07/2012komentarze [0]
Drugi trailer trybu multi Medal of Honor Warfighter
Medal of Honor Warfighter (2012)Przez ostatnie kilka dni, fani profilu Medal of Honor na facebooku mieli okazje 'odkryć' kolejny zwiastun trybu wieloosobowego Medal of Honor Warfighter. Akcja wieloosobowej bitwy rozgrywa się w dżungli Tungawan na Filipinach

Nie ma co opisywać, najlepiej zobaczyć i samemu się przekonać jak zapowiada się multi w najnowszej produkcji studia Danger Close.

Autor: ChemicalRider10/07/2012komentarze [0]
Coraz więcej informacji o multiplayer w MoH Warfighter
Medal of Honor Warfighter (2012)Niechcący pominęliśmy dwa materiały filmowe z targów E3 dotyczące Medal of Honor Warfighter.

Pierwszy filmik to wywiad z Kristofferem Bergqvistem, który odpowiedzialny jest za tryb wieloosobowy. Tryb zapowiada się ciekawie i będzie inny niż w dotychczasowych grach MoH. Multiplayer będzie się opierał o… co-opa dwóch graczy. Czym lepiej współpracujemy z innym graczem, tym więcej dostajemy różnych punktów. W grze ma być kilka zróżnicowanych trybów 10 na 10 czy nawet 6 na 6. Na filmiku widać, że gracz z którym współpracujemy jest charakterystycznie oznaczony. W grze będą swego rodzaju ‘kill strikes’ który będą nazywać się Support Actions i będą uzależnione od zdobytych punktów a nie fragów. Kristoffer Bergqvist jest ‘nowy’ w zespole który tworzy Medal of Honor Warfighter, dotychczas pracował w DICE przy Battelfieldach.Drugi materiał filmowy to rozmowa na temat singleplayera z człowiekiem odpowiedzialnym za cała grę Medal of Honor Warfighter, czyli z Gregiem Goodrichem. Kampania będzie opierać się o rzeczywiste wydarzenia lub rzeczywiste miejsca. Greg wspomina także, że niektóre scenariusze misji zostały napisane przez żołnierzy z jednostek specjalnych. Mówi także, że gra będzie dotykać innych sfer niż sama walka. Będziemy widzieć bardziej osobiste sprawy żołnierzy, ich relacje z bliskimi, ich emocje itp.P.S. W serwisie Gry-Online.pl można znaleźć fajna relacje z targów E3 w Los Angeles dotyczącą trybu wieloosobowego w Medal of Honor Warfighter.
Autor: ChemicalRider13/06/2012komentarze [1]
Gameplay z kampanii Medal of Honor Warfighter
Medal of Honor Warfighter (2012)Poniżej można znaleźć cały gameplay z Medal of Honor Warfigher który został zaprezentowany na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Na filmiku dużo się dzieje a jedyny negatywny aspekt to sztuczna inteligencja wroga którzy podchodzą pod lufę, uciekają w najmniej odpowiednio momencie i giną jak kaczki. Jeśli Medal of Honor ma ciągle się rozwijać w kierunku realizmu, a producenci konsultują się nawet w sprawie najmniejszych aspektów z odpowiednimi specjalistami, to EA powinno też przyłożyć się do sztucznej inteligencji wroga, aby ta była tak samo realne jak pozostała część rozgrywki.Oprócz tego, mamy gorącego newsa który dotyczy także kampanii Medal of Honor Warfighter dla pojedynczego gracza. W jednej z misji na Bałkanach, grając żołnierzem z oddziału Mako będziemy współpracować z oddziałem GROM który będzie nam pomagał w znalezieniu informacji o tajnej broni o nazwie PETN. Nie wiadomo czy GROM pojawi się w jeszcze innych częściach kampanii. Jak dotąd, byliśmy jedynie pewni że GROM pojawi się tylko w rozgrywce wieloosobowej.
Autor: ChemicalRider10/06/2012komentarze [0]
Prosto z E3 - pierwsze ujęcia z multiplayera MoH W
Electronic Arts na dzisiejszej konferencji E3 w Los Angeles ukazało pierwszy zwiastun rozgrywki wieloosobowej opartej na rywalizacji najlepszych jednostek specjalnych na świecie. Kilka sekund zostało poświęconych prezentacji naszej jednostki GROM. Polscy żołnierze nawet coś krzyczą w ojczystym języku, jednak jest to bardzo mało zrozumiałe. Według tłumaczenia EA żołnierze krzyczą "za ojczyznę" co jest wątpliwe.W tle słychać najnowszy kawałek Linkin Park "Lies Greed Misery" z ich najnowszego albumu.
Autor: ChemicalRider04/06/2012komentarze [4]

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo