MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

MoH Warfighter Pre-order - Dwa kolejny bonusy.
Medal of Honor Warfighter (2012)Electronic Arts Polska ogłosiło, że najnowsza odsłona serii Medal of Honor o nazwie Warfighter ma rekordową liczbę zamówień przedpremierowych w Polsce, spośród wszystkich dotychczasowych wydanych gier Medal of Honor w naszym kraju. Polski wydawca postanowił uczcić to, wydając grę w wersji preorder wraz z metalowym pudełkiem. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.


Oprócz tego, czeka nas także druga niespodzianka. Każdy kto zamówi przedpremierową edycję gry Medal of Honor Warfighter, dostanie również pierwsze DLC o nazwie "Polowanie". Pakiet "Polowanie" składa się z dwóch map trybu wieloosobowego „Kompleks w Chitral” oraz „Targ Broni w Darra”.

CB CB

Obie mapy wzorowane są na prawdziwych miejscach w Pakistanie. Kompleks w Chitral jest wzorowany na jedną z kryjówek Osamy Bin-Laden.

Obecnie zamawiający przedpremierowo grę Medal of Honor Warfighter mogą cieszyć się z następujących bonusów:
  • dostęp do beta testów Battlefield 4;
  • zestaw dodatkowych map „Polowanie” w trybie multiplayer;
  • limitowane metalowe pudełko z wizerunkiem żołnierza GROM*;
  • wcześniejszy dostęp do zwiadowcy GROM (tryb multiplayer);
  • wcześniejszy dostęp do snajpera U.S. Navy Seal (tryb multiplayer);
  • wcześniejszy dostęp do zwiadowcy Delta Force (tryb multiplayer);

Grę można zamówić np. w sklep.gram.pl
Autor: ChemicalRider10/09/2012komentarze [0]
Wywiad z żołnierzem GROM i konkurs!
Medal of Honor Warfighter (2012)Serwis Gram.pl oraz Gamezilla na Gamescom 2012 przeprowadził wywiad z byłym żołnierzem GROMu o pseudonimie Vinci, który jest konsultantem, pracującym przy Medal of Honor Warfighter. Odsyłamy do pisemnego wywiadu Gamezilli lub filmu na YouTube, przygotowanego przez www.gram.pl.


Chciałbyś pojechać na trening wraz z jednostką GROM? Chciałbyś podnieść poziom adrenaliny do maksimum i przeżyć to co prawdziwi żołnierze? Masz taką szansę!


Zapisz się już teraz! (Kliknij)
Autor: Ladros30/08/2012komentarze [0]
Linkin Park i MoH - współpraca
Medal of Honor Warfighter (2012)O tym, że Danger Close i Linkin Park współpracują ze sobą, wiadomo już od bardzo dawna. Mimo to, zespół nie tylko tworzy muzykę dla gry, ale także opowiada o grze w specjalnie przygotowanych materiałach.Mike Shinoda i Chester Bennington w tym materiale opowiadają, o ich współpracy z EA oraz o Medal of Honor Warfighter, do którego zresztą - jak oni sami uważają - ich muzyka świetnie pasuje.

Linkin Park to jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Ich genialne utwory słyszeliśmy już w Medal of Honor 2010. Jak widzicie o muzykę nie ma się co martwić, a skoro o muzyce, to czy wiedziałeś, że zamawiając Cyfrową Edycję Specjalną (nie mylić z Limitowaną) otrzymasz muzykę z gry w wersji cyfrowej?
Autor: Ladros22/08/2012komentarze [0]
Pierwszy dłuższy gameplay MoH Warfighter z Gamescom 2012
Medal of Honor Warfighter (2012)Pojawił się w końcu dłuższy gameplay z Medal of Honor Warfighter prosto z targów Gamescom. Filmik pokazuje prawie 4 minutowy ciąg rozgrywki z trybu wieloosobowego. Jest to prawdopodobnie tryb Hot Spot, który polega na tym, że jedna z drużyn ma za zadanie obronę celu, a druga wyeliminowania go.Co się rzuca w oczy? Pomimo małych map, rozgrywka jest zaskakująco... wolna i zrównoważona. Widać odrzut broni (recoil), chociaż wydaje się, że jest jeszcze za mały. Zaskakująco długo podkłada się ładunek wybuchowy na cel - co się wydaje plusem.

Ogólnie widać mnóstwo odniesień do realizmu... a raczej autentyczności - jak sami twórcy podkreślają.

P.S. Pamiętajcie, że ten gameplay dalej jest z wersji alpha.
Autor: ChemicalRider18/08/2012komentarze [7]
Wywiad z Kevinem O'Leary dotyczący Medal of Honor Warfighter.
Medal of Honor Warfighter (2012)Dzisiaj o 11.00 na stronie Origin.com mogliśmy oglądać wywiad, który został przeprowadzony z Kevinem O'Leary, który pełni funkcje Global Product Mangera w Electronic Arts. Kevin analizował ostatni trailer Medal of Honor Warfighter, a także odpowiadał na pytania na czacie. Powtórkę wywiadu można oglądnąć poniżej.

Watch live streaming video from electronicarts at livestream.com

Kevin ujawnił dwie ważne informacji o trybie wieloosobowym w Warfighterze. Pierwsza dotyczy poziomów do odblokowania. W Medal of Honor Warfighter będzie ich 72 (licząc wszystkie siły specjalne i klasy). Druga informacja dotyczy trybu wieloosobowego. Tryb Home Run będzie doskonały dla rozgrywek klanowych. Nie będzie można używać na nim akcji wsparcia. Nie będzie także możliwości szybkiego odradzania się. Będzie można na nim rozgrywać mecze do 12 graczy jednocześnie (6 na 6).

Wszystkie najważniejsze informacje o Medal of Honor Warfighter można znaleźć w naszym artykule, który jest ciągle aktualizowany.
Autor: ChemicalRider17/08/2012komentarze [0]
"Sekcje ogniowe" - trzeci zwiastun rozgrywki wieloosobowej
Medal of Honor Warfighter (2012)Na dzisiejszej konferencji EA na Gamescom 2012, zaprezentowano kolejny zwiastun rozgrywki wieloosobowej. Na trailerze może zobaczyć rozgrywkę na 3 mapach: Sarajewo, Nowy Grad oraz Basilan po Tajfunie.Nareszcie dostaliśmy zwiastun z porządną akcją i jak widzimy - w Medal of Honor Warfighter jej nie brakuje. Zapraszamy do oglądania.

Update
Greg Goodrich zapowiedział również , że poprzez system Battlelog będziemy mogli reprezentować jeden z 193 krajów za który chcemy 'walczyć'. Poprzez statystki będą ustalane rankingi krajów, które są najlepsze w Medal of Honor Warfighter.
Autor: Ladros14/08/2012komentarze [2]

Warfighter na Gamsecom 2012

by Ladros | [0] | 12/08/2012

Historia Klechy - nowy zwiastun

by Ladros | [6] | 01/08/2012

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków