MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Nowy partner MoHCenter - Wii Center
MoHCenterDzisiaj MoHCenter zyskało nowego partnera, jest nim Wii Center - portal o tematyce konsoli Nintedno Wii.

MoHCenter w raz z Wii Center będą współpracować przy grach Medal of Honor które będą wydawane na konsole Nintendo Wii – czyli na ten czas współpracy będzie to Medal of Honor: Vanguard. Na dobry początek prezentujemy zapowiedź Medal of Honor: Vanguard która została napisana przez Moloch’a - redaktora naczelnego Wii Center.

Zapowiedź znajdziecie pod tym linkiem.
Autor: ChemicalRider08/03/2007komentarze [1]
Nowe Screeny z MoH Vanguard!
MoH VanguardNa łamach Amerykańskiego serwisu Gameworld Network pojawiło się osiem nowych screenów z Medal of Honor: Vanguard. Screeny znajdziecie pod tym adresem.

Chciałbym również dodać iż w naszym portalu już niebawem zostanie opublikowana obszerna zapowiedź Medal of Honor: Vanguard, a tuż przed premierą zostanie opublikowana recenzja owej gry. Przypomnę że premiera Medal of Honor: Vangaurd w Polsce będzie miała miejsce 30 marca 2007 roku.
Autor: ChemicalRider07/03/2007komentarze [1]
Wywiad z twórcą Medal of Honor: Airborne
MoH ANa stronie Total Medal of Honor: Airborne możemy znaleźć świeżutki wywiad z Jon’em Paquette. Jest on jednym z producentów Medal of Honor: Airborne. Wywiad znajdziecie pod tym linkiem. A poniżej prezentuje jedno z najciekawszych pytań.

    Czy oprócz trybów gry wieloosobowej deathmatch, team deathmatch i objective spotkanych we wcześniejszych grach MoH, będzie coś nowego? Jak tak, czego możemy się spodziewać?

    JPaq: Szczegółowe informacje dotyczące multiplayera w MoH:A będą podane w późniejszym terminie, mogę wam jedynie powiedzieć że będzie wspaniały!

Natomiast na oficjalnej stronie Medal of Honor: Airborne pojawił się kolejny artykuł z serii The Cinematic Look of Airborne.
Autor: ChemicalRider06/03/2007komentarze [0]
Kto pyta - nie błądzi
wywiadyZapraszamy do zapoznania się z wywiadami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. W bazie posiadamy, aż 23 ciekawe dialogi ze znanymi postaciami ze świata MoH.
Ostatni przeprowadzony został z zawodnikiem klanu JustPlay - Rutkiem, po zajęciu drugiego miejsca w "MegaNetCaffe MoH Cup Bełchatów 2007". Zapraszamy do lektury.

Wszystkie wywiady w MoHCenter znajdziecie TUTAJ.
Rozmowa z Rutkiem - TUTAJ.
Autor: 4r73k04/03/2007komentarze [0]
Medal of Honor: Vanguard - Oficjalna strona.
MoH Vanguard28 stycznia została otwarta oficjalna strona Medal of Honor: Vanguard. Na stronie znajdziemy już pierwsze informacje na temat naszego bohatera Franka Keegana, oraz operacji w jakich będzie brał udział. Na stronie znajdziemy również Fan Site Kit – czyli wszystko w jednym co jest potrzebne do stworzenia swojej własnej strony na temat Medal of Honor: Vanguard

Przypomnijmy – Medal of Honor: Vanguar wychodzi na konsole PlayStation 2 oraz Nintendo Wii. Premiera w Polsce to 30 marca 2007 roku.
Autor: ChemicalRider03/03/2007komentarze [0]
MoHCenter - Powrót
MoHCenterPo kilku miesiącach przerwy największy serwis o tematyce gier Medal of Honor w Polsce i jeden z największych na świecie wznawia pracę! Tak! MoHCenter w końcu powróciło online! Długą przerwę przeznaczyliśmy głównie na gruntowną modernizacje strony, mamy nowy silnik na jakim pracuje teraz strona, nowy wygląd a także nowego sponsora jakim jest desk.pl.

Z okazji że MoHCenter powróciło oraz tego że istnieje od 2003 roku, już nie długo zorganizujemy konkurs! Jako redaktor naczelny, mam nadzieję że strona odzyska stary blask i nie przeszkodzi nam w tym żadna podróbka MoHCenter jakie teraz widujemy w sieci. W raz z reaktywacją strony, reaktywowaliśmy także projekt „The Polish Uprising” – czyli mod do gry Medal of Honor: Allied Assault, dzięki któremu ujrzymy powstanie warszawskie z 1944 roku!

Dziękuje 4r73k’owi za pomoc przy reaktywacji strony, a także Panu Grzegorzowi z EA Polska za wsparcie oraz nowemu sponsorowi jakim jest Desk.pl

A więc witamy starych bywalców a także tych nowych którzy dopiero rozpoczęli przygodę z grami Medal of Honor!


Redaktor Naczelny
Autor: ChemicalRider03/03/2007komentarze [6]

LAN Party Bełchatów 2007!

by inf3rno | [0] | 02/03/2007

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków