MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Wysyp informacji i filmików z MoH Warfighter
Medal of Honor Warfighter (2012)W ostatnich dniach minęło embargo na materiały z pokazów Medal of Honor Warfighter. Na youtube pojawiło się mnóstwo filmików, ukazujących rozgrywkę z trybów Home Run, Combat Mission, Sector Control i Hot Spot. Wszystkie materiały pochodzą z wersji na PC.

Home Run - tryb bez autoodrodzień. Drużyna atakująca musi przynieść jedną z dwóch flag do swojej bazy. Drużyna broniący musi obronić obie flagi przez 3 minuty lub wyeliminować całą przeciwną drużynę. Rozgrywka ma klimat ćwiczeń jednostek specjalnych.


Inne filmiki:
Home Run - Stadion Sarajevo #1 z niemieckim komentarzem
Home Run - Stadion Sarajevo #2 aż 12 minut rozgrywki
Home Run - Stadion Sarajevo #3

Combat Mission - tryb znany z poprzedniej gry z 2010. Jedyna zmiana, to zmiana w ilości celów. W MoH Warfighter jest ich 3, w poprzedniej grze było ich 5. Drużyna atakująca ma podłożyć bomby pod 3 kolejne cele. Mamy tutaj doczynienia z poruszający się frontem. Filmik poniżej pochodzi z mapy Dolina Shogore.


Inne filmiki:
Combat Mission - Dolina Shogore #1
Combat Mission - Dolina Shogore #2
Combat Mission - Dolina Shogore #3


Sector Control - ten tryb także jest znany z poprzedniej cześci gry. Na mapie znajdują się 3 flagi, drużyna która chce wygrać, musi utrzymać jak najwięcej flag jak najdłużej. Filmik pochodzi z mapy Somalia Stronghold


Inne filmiki:
Sector Control - Somalia Stronghold #1
Sector Control - Somalia Stronghold #2

Hot Spot - tryb znany z bety na Xbox 360, opisywaliśmy go już. Na mapie znajduje się 5 możliwych celów, aby wygrać trzeba obronić lub zniszczyć 3 z nich. Wszystkie cele są uruchamiane w losowej kolejności. Filmik z mapy Novi Grad.


Inne filmiki:
Hot Spot - Novi Grad #1

Autor: ChemicalRider13/10/2012komentarze [3]
Wywiad z żołnierzem GROM #1
Medal of Honor Warfighter (2012)Dzisiaj EA Polska zaprezentowała na swoim kanale youtube pierwszy wywiad z byłym żołnierzem GROM. W wywiadzie mowa jest o tym, z jaką precyzją GROM został odwzorowany w grze. Pokazywane są także sceny z polskim dubbingiem.


Autor: ChemicalRider11/10/2012komentarze [1]
Pierwsze obrazki z map trybu wieleosobowego!
Medal of Honor Warfighter (2012)Jeden z fanów Medal of Honor odkrył pierwsze grafiki ze wszystkich map trybu wieloosobowego z Medal of Honor Warfigher, a wszystko przy pomocy Battlelogu i ukrytych plików.

Mapy prezentują się zacnie, zwłaszcza Novi Grad i mapa na przedostatniej grafice o nieznanej nazwie i nieznanym położeniu geograficznym.

Somalia - Twierdza (mapa znana z wersji Alpha)Novi Grad - Strefa WojennaSarajevo - Stadion (mapa z Bety)Filipiny - Basilan Po Trzęsieniu (?)Pakistan/Afganistan (?) - Harra DunesPakistan/Afganistan (?)???Filipiny - Dżungla Tungawan


Autor: ChemicalRider10/10/2012komentarze [3]
Reklama TV na premierę i Castle of Glass od Linkin Park
Medal of Honor Warfighter (2012)W amerykańskiej telewizji zaczęto emitować reklamę Medal of Honor Warfighter z okazji zbliżającej się premiery. W polskiej telewizji powinna pojawić się ona kilka dni przed 25 października (polska premiera gry).


Electronic Arts wraz z Linkin Park postawili warunek - teledysk utworu Castle of Glass zostanie udostępniony, gdy wersję beta MoH Warfighter na Xbox 360 pobierze 3 miliony osób. Tak się właśnie stało i dziś światło dzienne ujrzało:
Autor: Ladros10/10/2012komentarze [0]
Wywiad z Kristofferem Bergqvistem - sporo nowych informacji.
Medal of Honor Warfighter (2012)Portal games.on.net zamieścił ciekawy wywiad z Kristofferem “Hoffe” Bergqvistem, Dyrektorem Kreatywnym z Danger Close, który pracuje przy trybie wieloosobowym Medal of Honor Warfighter, a wcześniej przez 6 lat pracował przy serii Battlefield w studiu DICE. Poniżej zamieściliśmy najciekawsze fragmenty wywiadu.

Kristoffer podkreśla, że Danger Close chce uniknąć błędów, które zostały popełnione przy wcześniejszych grach.
„Dodajemy (do gry) także nowy system rozgrywki, taki jak pluton vs. pluton który jest naszą odpowiednią na klanową rozgrywkę. Postaramy się także, aby ten system był prosty w opanowaniu. Chcemy także wspierać grę po premierze, tak aby ciągle była aktualizowana. Wprowadziliśmy specjalny system aktualizacji, za sprawą którego możemy zmieniać np. obrażenia broni, odrzut broni bez wydawania łatek – będziemy mogli to zrobić od strony serwerów. Jeśli zobaczymy, że nikt nie używa konkretnej broni, ponieważ jest za słaba, zwiększymy jej siłe bez wydawania patcha czy łatki.”
Wypowiada także otwartą wojnę cziterom i exploiterom. Osoby które chcą oszukiwać, nie będą mieć łatwego życia w Medal of Honor Warfighter.
“Cały czas współpracujemy z DICE. Kiedy oni zamkną lukę, my także to robimy. Usunęliśmy (z silnika Frostbite 2) pewne części kodu, które były często wykorzystywane przez hackerów/cziterów. Jest to bardzo realny problem i my nie będziemy tego tolerować. Zrobimy wszystko aby ich (cziterów) zatrzymać.”Danger Close będzie miało także specjalną grupę testerów, która będzie odkrywać błędy i luki w grze tak, aby gracze jak najmniej doświadczali czitowania czy wykorzystywania tzw. exploitów. Medal of Honor Warfighter będzie także wyposażony w PunkBustera.

Oprócz tego, Bergqvist potwierdza, że w Warfighterze na PC będzie wbudowana komunikacja głosowa. VOIP będzie pomiędzy graczami z tej samej drużyny ogniowej. Jak runda się skończy, wszyscy zostaną przeniesieni na kanał ogólny, gdzie można będzie przeanalizować swoją grę z całą swoją drużyną. W przyszłości mają pojawić się opcje (server side), które umożliwią całej drużynie przebywać na tym samym kanale VOIP przez całą grę.

Mowa jest także o odrzucie broni i opadaniu pocisków. W Medal of Honor Warifghter mapy w trybie wieloosobowym nie są tak duże, jak w Battlefield 3, dlatego nie będzie miał miejsca efekt opadania pocisków.

Kristoffer mówi także o hit boxach w Warfighterze. W Battlefield 3 gracze sporo narzekali na system trafień. Mapy w Medal of Honor Warfighter są mniejsze i pozbawione pojazdów, więc twórcy stworzyli bardziej dokładny system hit boxów i proces odświeżania postaci. Wspomina także o pracy, jaka została włożona w efekty opóźnienia (input lag), które zostały poprawione – odczuć to powinni zwłaszcza gracze konsolowi.

Cały wywiad w języku angielskim można znaleźć pod tym linkiem.
Autor: ChemicalRider07/10/2012komentarze [3]
Beta MoH Warfighter ruszyła!
Medal of Honor Warfighter (2012)Wczoraj (5 października) w godzinach wieczornych ruszyła beta Medal of Honor Warfighter na Xbox 360. Grę można pobierać z poziomu konsoli w dziale Marketplace/Demos. Twórcy postanowili okroić betę jak się tylko da (niska jakość tekstur), po to, aby jak najwięcej osób ją pobrało i przetestowało. Wersja bety pochodzi (jest to oficjalna informacja) z końca sierpnia. Swoje statystyki można zobaczyć na Battlelogu. Beta potrwa do 15 października.

Na pewno wiele osób, które nie mają dostępu do Xbox 360 czeka na pierwsze gameplaya i podsumowania. Czy MoH Warfighter będzie dobrą grą? Na pewno lepsza od tej wydanej w 2010. Czy Warfighter to gra dla Ciebie? To już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. W sieci pojawia się wiele opinii, od bardzo pozytywnych po bardzo negatywne i proponuje przyjąć je z odrobiną dystansu. Według mnie, Warfigher zapowiada się fajnie.

Pierwszy materiał filmowy to oficjalny prezentacja dema przez EA z komentarzem fanów, którzy już wcześniej grali w bete.Rozrywka nagrana przez graczy:

Update
Kolejne filmiki:
Trudno po jednej mapie i słabych teksturach ocenić całą grę, jednak Medal of Honor Warfighter niewątpliwie ma potencjał i niesamowity klimat, dla którego warto czekać na premierę.

Update 2
Po licznych komentarzach i opiniach o becie twórcy gry postanowili wydać pierwsza łatkę .
  • Został poprawiony system Fallback Spawn. Nie powinniśmy się już odradzać przy wrogu.
  • Poprawiony został balans broni.
  • Zostały wprowadzone zmiany, które powinny zapobiec wyrzucaniem graczy z serwerów.

Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem.

P.S. Jeśli macie jakiś fajny gameplay lub chcecie podzielić się własną opinią, to zapraszam do komentowania lub postowania na naszym forum.
Autor: ChemicalRider06/10/2012komentarze [5]

BETA testy MoH Warfighter!

by Ladros | [0] | 21/09/2012

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków