MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Koniec Medal of Honor?
Electronic Arts zrezygnowało z corocznego wydawania serii Medal of Honor. Stało się to przez słabe wyniki sprzedaży i oceny graczy oraz recenzentów.


Nie zobaczymy się za dwa lata?


Peter Moore z EA stwierdził, że twórcy nie trafili w gusta graczy. Pomysł z autentycznością był może i dobry, ale tak na prawdę gra była po prostu słaba.
Brakowało w niej ostrej akcji, dramatycznych sytuacji i napięcia, zmuszającego nas do szybkich działań. Mimo wykorzystania Frosbite 2 gra nie przekonała do siebie (zbyt przypomina Battlefield 3).

Może zamiast promować się autentycznością, czas na emocjonującą rozgrywkę i napakowaną ostrą akcją fabułę?
Nie chciano popełniać błędu z 2010 roku, a pogłębiono go jeszcze bardziej.

Przez czas nieokreślony seria Medal of Honor nie będzie znajdować się w planie wydawniczym EA, jednak oznajmiona została informacja, że kiedyś seria powróci.
Jednak EA nadal zamierza co roku wydawać jakąś strzelankę i nie będzie to tylko Battlefield.

Musimy zaznaczyć, że nad pewną grą pracują byli zarządcy Infinity Ward (twórców Call of Duty) Jason West i Vince Zampella (ten drugi jest również założycielem IW) jako Respawn Entertainment.Jedyne co obecnie mamy to zamazane ujęcie z gry jednak można dopatrzeć się na nim dwóch żołnierzy po prawej, stojących w zalesionym terenie (a nawet dżungli) obserwujących wybuch bomby bądź jakąś bitwę.

"Mimo wszystko, EA zapewnia, że w każdym roku wyda jakąś strzelankę. Jednocześnie jednak usłyszeliśmy zapewnienia, że nie zamierzają serwować tylko Battlefield. W tym miejscu należy przypomnieć, że nie wiemy, nad czym pracują byli twórcy Call of Duty w należącym do koncernu studiu Respawn Entertainment."

Cytat z Eurogamer.
Autor: Ladros31/01/2013komentarze [3]

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków