MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Gamer - Wywiad o GROM'ie, autentyczności gier i.. kuszy.
Medal of Honor Warfighter (2012)W internetowym tygodniku Gamer pojawił się ciekawy wywiad z ppłk. Krzysztofem Przepiórką, który jest prezesem Fundacji Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych G.R.O.M.

Wywiad jest stosunkowo długi i porusza takie kwestie jak np. zagrożenia w realnym życiu, szkolenie JW GROM, pojawiają się także pytania o Medal of Honor Warfighter i autentyczność gier i filmów.

Poniżej jeden z ciekawszych fragmentów.

Gamer: W rozgrywkach sieciowych różnych gier gracze mają możliwość wcielania się w odmienne frakcje, przez co często do rywalizacji między sobą stają jednostki specjalne. Jak można to ocenić?

ppłk. Krzysztof Przepiórka.: Fajnie, ze w takiej grze znalazł się żołnierz GROM-u. Dla młodego człowieka potrzebny jest bohater. Cały czas miał SAS, Delta Force czy Navy Seals, a my potrzebujemy takich postaci. W taką produkcję grają setki czy tysiące ludzi, młodych, którzy mają w końcu swojego bohatera, GROM-owca. I dobrze.

My tak naprawdę patriotyzmu uczyliśmy się na „Stawce większej niż życie”. Moje pokolenie przynajmniej. Czy „Czterech pancernych i psie”. Teraz wchodzi „Misja Afganistan”. Mam nadzieję, że będziemy się mieli na czym wzorować, będziemy mieli swoich bohaterów.

Cały wywiad można znaleźć pod tym linkiem.
Autor: ChemicalRider06/11/2012komentarze [0]

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków