MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

8-minutowy gameplay z Basilan na Filipinach
Medal of Honor Warfighter (2012)Drugi gameplay z Medal of Honor Warfighter przedstawia misję w Isabela City w Basilan na Filipinach.

Sam w sobie gameplay na pierwszy rzut oka nie pokazuje niczego szczególnego, trochę strzelania i kawałek fabuły. Jednak jeśli przyjrzymy się kilku rzeczom zauważymy garść ciekawych rozwiązań.

Po pierwsze. Najprawdopodobniej następcą Królika z Medal of Honor 2010 będzie Stump. Będzie on także drugą grywalną postacią i co najważniejsze, nie będzie niemową :) Zresztą tak samo jak Klecha. W pewnym momencie widzimy, że Klecha oznacza cele do ostrzału. Wtedy gracz nagle wciela się w Stumpa znajdującego się w śmigłowcu i ostrzeliwujemy pole walki.
Oznacza to, że nie trzymamy się jednej postaci i nie obserwujemy najlepszej akcji z boku.

Teraz czas na fabułę. Misja rozpoczyna się gdy Klecha i Matka zajmują pozycję snajperską w celu zlikwidowania Marwana al-Chalifa.

Kim jest Chalif? Według mnie jest on bardzo podobny do 'kolesia' z pociągu, który wystąpił w zwiastunie "Historia Klechy". Mimo podobieństwa tych dwóch postaci nie mogę być pewny czy to rzeczywiście jedna osoba, ponieważ "koleś" z pociągu zdetonował bombę, którą miał na sobie, więc raczej nie przeżył.
Nie powiedziane jednak jest to, że wybuch pociągu zdarzył się przed wydarzeniami z gameplaya. Cóż, scenariuszy jest wiele, a co się rzeczywiście stało - dowiemy się grając.

Słyszeliście pewnie, że nowy MoH ma być inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Wielu z was (w tym ja - dowiedziałem się o tym dopiero dziś) miało ten tekst, za obiecywanki cacanki i nie spodziewało się niczego wyróżniającego się od Battlefielda lub Call of Duty. A jednak!
Żona Klechy miała przyjechać do Madrytu, wybuchł pociąg, prawdopodobnie bombę zdetonował "koleś" wymieniony wyżej.
Zamach w Madrycie 11 marca 2004.
Czy to mógł być ten dzień? Nie wiemy tego, ale jest to bardzo możliwe, ponieważ Warfighter ma być "Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami".

Teraz czas na sprawy techniczne gry.
Brak animacji celowania - może się to zmienić, ale na razie nie wygląda to za dobrze, no chyba, że Klecha jest zwinny jak nikt inny. Wiem, że psuje to realizm, ale ja sam osobiście nie lubię czekać, aż mój powolny bohater raczy przyłożyć lunetę do twarzy.

Między filmami, a przejściem do rozgrywki nie ma żadnych ekranów wczytywania. Tylko 1-sekundowy przerywnik w postaci czarnego ekranu, choć możliwe, że to taki mały ekran wczytywania i mała ilość pamięci RAM może go wydłużyć.

Mam nadzieję, że podobały się wam moje wypociny, no i że paru rzeczy się dowiedzieliście.

PS. Matka naprawdę przypomina mi Kapitana Price z Call of Duty :)
Autor: Ladros14/09/2012komentarze [4]

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo