Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

1stCav zostaje mistrzem Polski w grze Medal of Honor!
Medal of Honor (2010)Dzisiaj oficjalnie zakończyły się Mistrzostwa Polski w Medal of Honor. Mimo, że polska scena Medal of Honor jest mała, turniej udało się dociągnąć do końca po kilku miesiącach eliminacji. Niewątpliwie największą motywacją dla uczestników były nagrody które zostały wycenione przez EA Polska na 5000 zł.

29 stycznia, w sobotę zostały rozegrane półfinały turnieju:
    GROM 2 : 1 Headshot 4 Noobs (Info...)
    1stCav MoH 28 Reg. 2 : 0 1stCav MoH 29 Reg. (Info...)

Dzień później, czyli 30 stycznia w niedzielę został rozegrany finał oraz mecz o 3 miejsce. Po zakończeniu meczu finałowego okazało się, że wynik meczu jest remisowy. Dogrywka w postaci 1 rundy została rozegrana dzisiaj, 31 stycznia.

Finał:

Mecz o 3 miejsce:
    1stCav MoH 29 Reg. 0 : 2 Headshot 4 Noobs (Info...)

Klan 1stCav MoH 28 Reg. oficjalnie wygrywa cały turniej, gratulujemy! Doskonały przygotowanie, wielogodzinne opracowywanie taktyk zaprocentowało w postaci pierwszego miejsca w turnieju i zgarnięciu największej nagrody.

Gratulujemy także adminom ESL za sprawne przeprowadzenie turnieju mimo, że scena jest mała i niekiedy trudno było znaleźć chętnych do gry.

Niewątpliwie ten turniej był nadzieją dla tworzącej się kilka miesięcy temu polskiej sceny Medal of Honor, jednak jak wszyscy widzimy - turniej z pokaźnymi nagrodami to nie wszystko aby zachęcić polskich graczy do gry w Medal of Honor. Czy możemy spodziewać się podobnego turnieju w przyszłości? Z przykrością należy odpowiedzieć - raczej nie. W tym momencie raczej należy spojrzeć na horyzont i wypatrywać nowinek i informacji o kolejnej grze Medal of Honor... która, mamy nadzieję, będzie o wiele lepsza od aktualnej edycji.
Autor: ChemicalRider31/01/2011komentarze [14]