MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Wprowadzenie MultiPlayer
Gra multiplayer w Medal of Honor stoi na bardzo wysokim poziomie, lecz wiele ludzi zaczynających swoją przygodę z Medal of Honor nie wie co robić. Dlatego tez powstał ten poradnik gracza multiplayer. Tak wiec by zagrać wybieramy z menu gry drzwi po prawej po na jechaniu ukazuje się napis multiplayer. Tak wiec klikamy i....Jesteśmy już w multiplayer Medal of Honor zaczynając od lewej widzimy szafkę w której to możemy wybrać sobie ubiór oraz nazwać swojego walecznego żołnierza. Kolejna częścią jest multiplayer, są środkowe drzwi zwane drzwiami gry(join game). Tu rozpoczyna się już walka na śmierć i życie. No tak ale musimy wybrać najpierw rejon naszej walki(server). Tak wiec możemy zagrać na własnym podwórku(LAN) lub u kogo(INTERNET) W wersji gry 1.0 wchodząc w zakładkę Internet mamy do wyboru Launch Gamespay program do szukania serverów w sieci ja osobiście nie polecam długa rejestracja itp. Oraz Connect to ip adres to oczywiście jeżeli znasz numer ip server. Problem Gamespaya rozwiązał patch 1.11(do ściągnięcia w download). Dodaje on do zakładki Internet, Browse Interner Server tu wszystko wygląda tak jak w przypadku LAN mamy listę serverów wybieramy ten z najmniejszym pingiem i możemy szykować nasz karabin.

W multiplayer Medal of Honor jest jeszcze jedna funkcja znajduje sie ona na tablicy po prawej stronie. Służy ona do stawiania server na Lan lub Interner. Server może być postawiony do 4trybów gier a są nimi:

  • Free for all - Deathmatch, w którym każdy naparza, do kogo popadnie.
  • Team match - Gra zespołowa, czyli alianci kontra szkopy z kolegami.
  • Rund based match - Gra, w której z góry ustalona zostaje liczba rund. Coś na kształt meczów i rewanżów.
  • Objective based match - Gra zespołowa z celem zniszczyć lub obronić.
  • Tug of War - Do Spearheada dochodzi tylko tryb gry a mianowicie "Tug of War" jest to można powiedzieć rozbudowany Obiective ponieważ każda ze stron ma kilka naście zadań np. Otworzyć drzwi od hangaru, Uruchomić działo, Zniszczyć bunkier itp.

Stawiając servr możemy zaznaczyć by mogli ładować się na nasze pole bitwy również gracze z poza naszego lanu. Myślę że tak opisany multplayer na pewno każdemu pomoże. Jeśli jednak byłyby jakie pytania proszę pisać na forum tam każdy na pewno pomoże. Pamiętaj nigdy nie używaj wulgaryzmów i nie obrażaj ludzi grających na serverze.!!!

Bart Simpson

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków