MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

The Hunt


Krótki opis

Jak sama nazwa wskazuje (The Hunt - Polowanie) ta mapka należy do snajperów! Charakterystyczne jest tu dostawanie w plecy! Same skrytki, zakamarki itd. Pochmurny dzień.

Allies

Alianci mają za zadanie wysadzić działo Flank, które jest obok starego i zniszczonego kościoła. Działo nie zawsze jest w tym samym miejscu. Zmienia miejsce co nową rundę (są cztery miejsca gdzie może być działo ale zawsze w okolicy kościoła). The Hunt znaczy polowanie i słusznie! To jest plansza dla snajperów! Zaczynamy na drodze głównej, prowadzącej do miasteczka gdzie na 100% czekają na nas niemieccy snajperzy. Jeśli wyjdziemy na środek (nie polecam) to sobie długo nie pożyjemy. Jeden z naszych musi mieć snajperę i schować się najlepiej za głazem, który jest po prawej stronie wejścia do miasteczka. Jego zadaniem jest zniszczenie snajperów wroga. Na drugą stronę można przejść ale trzeba to zrobić w osłonie dymu. Niech każdy rzuci dymnego na drogę a snajper na pewno nas nie trafi (no chyba, że jakoś fuksem). W tej planszy jest najwięcej skrytek więc można się bawić w podchody, ale lepiej trzymać się w grupie. Wówczas snajperzy wroga nie mają zbyt dużych szans... Zazwyczaj Niemcy atakują od razu, biegnąc za domki (nasza lewa strona). Można walnąć tam kilka granatów i ich wytępić :) Dojście do kościoła jest za ostatnim budynkiem (tym po prawej). No i tu jest problem... Obie drogi nie są bezpieczne! Ja osobiście polecam tą po prawej! Gdy już będziemy pod ostatnim budynkiem uważajmy na prawo u góry!!! Jest tam okno gdzie często siedzi snajper! Zniszczenie go to nie jest wielki problem, chyba że da wam granata :] No i są trzy drogi do kościoła. Gdzie idziemy!? Najlepiej w krzakach, bo na tyłach miasteczka jest.... eee tak dziwnie ponuro jakoś i tam może się ktoś czaić! Jak dojdziemy do podwórka gdzie jest kościół, należy dokładnie sprawdzić dach! To prawie pewne, że tam siedzi snajper. Zostało nam już tylko podłożenie ładunku, ukrycie się i czekanie na resztę Niemców.

Axis

Niemcy mają łatwiej! Albo się kryjemy w kościele i czekamy na Aliantów albo bierzemy snipy i w ruiny. Szczególną uwagę należy zwrócić na drogę główną gdzie alianci przebiegają na drugą stronę. Tu się przyda snajper ukryty w domku (tym po prawej jak się wchodzi do miasteczka od strony kościółka). Reszta niech się poukrywa i czeka! Nie idzie inaczej! Polowanie to polowanie...

Zalety

  • Wykazać mogą się snajperzy :]
  • Pełno wszędzie zakamarków i budynków
  • Wyrównany poziom rozgrywki

Wady

  • Nie wiadomo z jaką bronią iść!?

KILLman

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków