MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Taktyki
Taktyka w grze to rzecz podstawowa. Oto kilka z nich:

Taktyka 1: Normalny gracz

Normalny gracz posługuje się Thompsonem, biega po planszy i pruje w przeciwników. Zaletą tej walki jest to, że można zdobyć dużo fragów a wadą jest to, że można szybko paść ofiarą wrogich kul.

Taktyka 2: Chamszczak

Jeśli chcesz być chamszczakiem to biegaj po całej planszy t bazooką i rozsiewaj w około granaty. Zaletą tego jest, że inni gracze zaczną Cię omijać z daleka, a wadą jest to, że możesz się sam przypadkiem załatwić.

Taktyka 3: Heavy Gunner

No więc Heavy Gunner nosi Bara w rączce i kosi przeciwników jak kuropatwy. Zaletą tej taktyki jest to, że tworzymy zaporę nie do przejścia a wadą to, że przeciwnicy się na nas denerwują gdyż nie mają szans. :p

Taktyka 4: Sniper (Kamper)

Najbardziej chamska taktyka w grze. Zaczajasz się gdzieś w oddali i siekasz ze snajpery w przeciwników. Zaletą jest to, że zdobywamy łatwe punkty a wadą jest to, że kogoś w końcu nerwy poniosą i wyskoczy nam z barem w ręku.

Taktyka 5: Lamer

Biegasz z Coltem45 w ręku i szybko giniesz. Zalet ta taktyka nie ma ale za to ile wad!!! :D

TotekTaktyka dla allies na mapie The hunt (2 NA 2)

To jest zadanie dość trudne, zwłaszcza gdy nasz przeciwnik wie co robi. Tutaj liczy się zgranie i zgranie :). Oczywiście trzeba mieć trochę umiejętności, które pozwoliłyby na szybką destrukcję (niezłe słowo) przeciwnika w najmniej spodziewanym momencie jego ataku. Komunikacja głosowa jest wręcz obowiązkowa, inaczej możecie pomarzyć o szybkiej i składnej akcji. Trzeba wykorzystywać granaty oraz osłaniać się nawzajem. Trzeba być dość pomysłowym i starać się zachodzić przeciwnika jeśli to tylko możliwe. Resztę sami wymyślicie :).

Takyka dla axis na mapie The hunt (2 na 2)

W axis jest o wiele łatwiej. Wystarczy znaleźć dobre miejsce, w którym nie musisz kryć sobie pleców, bo to bardzo utrudnia grę. Powinniście ustawić się tak aby jeden pilnował ruin a drugi krzaków. Jeśli tak zrobicie i umiecie oddać szybki pewny strzał, to runda jest dla Was. Oczywiście jeśli macie dobry respawn to biegnijcie na strone allies i czekajcie na nich. Oni się zapewne nie spodziewają takiego ataku. Lecz jeżeli jesteś po ich stronie zawsze pamiętaj, że gdy zginiesz to twój kumpel już mam małe szanse na wygraną bo łatwo go obejść.

Blade Master

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków