MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Solucja MoHAASMission 1:Destroy the Bridge

Etap 1: Welcome to France

Ta misja nie należy do najtrudniejszych. Zaczynamy ją w samolocie, z którego wyskakujemy na wrogie terytorium. Podczas lądowania nasz spadochron zahaczy o dach jednego z budynków i w tym celu będziemy musieli się z niego uwolnić wciskając klawisz "E". Następnie musimy wydostać się z domku wyskakując przez okno na strychu. Na zewnątrz nie pozostaje nam nic innego jak podążać za kompasem, jednocześnie eliminując hordy Niemców i odnaleźć swoich angielskich kolegów. Gdy do nich dotrzemy to czeka nas niemiłe spotkanie z Niemieckim czołgiem Tigerem. Aby się go pozbyć musimy zasiąść, czym prędzej do działa i ostrzeliwać go aż wybuchnie. Po zniszczeniu go nasi koledzy dadzą nam nowa broń i po krótkiej rozmowie zaczniemy nowa misję.

Etap 2: The Causeway

Misję ta zaczynamy niedaleko Niemieckich zabudowań. Po wykończeniu wszystkich Szwabów podążajmy za celem wskazywanym przez kompas aż w końcu dotrzemy do szopy, w której znajduję się działo. Jeden z naszych towarzyszy powinien wysadzić szopę. Po jej wysadzeniu musimy ominąć szopę i pójść na pole. Idźmy wzdłuż pola aż dotrzemy do tunelu pod przejazdem kolejowym. Jeden z naszych kolegów powinien wysadzić kraty grodzące przejście. Po wysadzeniu krat musimy się udać przez ten tunel. Następnie musimy rozwalić kilku Niemców przy zabudowaniach a później musimy dojść do małego dworku otoczonego domami. Gdy do niego dojdziemy jeden z naszych kolegów pomoże nam otworzyć bramę wjazdowa na plac po środku dworku. Gdy już wejdziemy na plac to czeka nas niemiłe zaskoczenie. Duża gromada niemieckich żołnierzy zacznie nas atakować ze wszystkich stron. Gdy wszystkich wybijemy to musimy wejść do jednego z domków i udać się na pierwsze piętro. Następnie trzeba wyskoczyć przez okno i po werandzie zejść na dół w stronę Niemców ładujących amunicję do działa. Po załatwieniu ich i zniszczeniu działa musimy znowu cofnąć się na plac pośrodku dworu. Spotkamy tam naszych towarzyszy, którzy wskażą nam miejsce, w którym jest łódka, dzięki, której będziemy mogli przeprawić się przez rzekę. Kiedy już dojdziemy do łódki nasza misja dobiegnie końca.

Etap 3: The Other Side of the River

Tą misję zaczynamy, na łódce. Gdy dopłyniemy do brzegu to udajmy się do willi pełnej Niemców. Gdy oczyścimy teren to udajmy się na ulicę za willa. Idąc wzdłuż ulicy po prawej stronie napotkamy kolejna willę, w której ukrywa się niemiecki oficer. Po zabiciu go udajmy się dalej wzdłuż ulicy. Po krótkiej przechadzce na naszej drodze pojawi się Tiger. Aby nie zostać przez niego zmiażdżonym należy iść do działa usadowionego z prawej strony ulicy i wystrzelić w tigera 2 pociski. Następnie musimy zniszczyć to działo wysadzając je. Po wykonaniu tej czynności kontynuujmy naszą przechadzkę wzdłuż drogi. I cała ta przechadzka byłaby miła gdyby nie to, że spotkamy na naszej drodze kolejna przeszkodę, a mianowicie 2 ckm'y. Gdy się ich pozbędziemy to idźmy dalej wzdłuż ulicy. Po drodze weźmy ładunki wybuchowe zrzucone z samolotu i idźmy do końca ulicy. Przy samym końcu ulicy skręćmy w lewo i skierujmy się w kierunku kościoła. Po ominięciu kościoła trzeba wysadzić drewnianą budkę. Po jej wysadzeniu należy udać się przez dziurę w ścianie po wybuchu. Potem trzeba iść przed siebie i załatwić gościa przy Ckm'ie. Następnie trzeba iść droga aż do drutów kolczastych i następnie skręcić w lewo i udać się do domku. Później trzeba iść na pierwsze piętro i zabić Niemca na balkonie. Gdy go zastrzelimy to on upadnie i zniszczy barierkę od balkonu i będziemy mogli spokojnie skoczyć z balkonu. Następnie idźmy przez rozwalony mur prosto przed siebie aż dojdziemy do budki. Wejdźmy do niej i skierujmy się w stronę mostu. Następnie podłużmy ładunki wybuchowe i koniec.

To na razie 1/3 solucji niedługo kolejna cześć

Totek & Smaller

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków