MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Recenzja MoHAAS

Spearhead jest kolejnym dodatkiem do MoH. Nie różni się on w wielu aspektach od swojego "ojca”, czyli Allied Assalut. Po pierwsze jako atut chciałbym podkreślić zwiększono realistykę gry, co daje uczucie jakbyśmy znajdowali się na prawdziwej wojnie. Niestety tę zabawę z realistyką psuje nam dźwięk, zamiast pięknego odgłosu strzału, który poszedł rykoszetem słyszymy tylko jakieś beznadziejne brzdęknięcia. Ale widać, że firma EA pracowała trochę nad dźwiękami, np. polecenia te, które kryją się pod klawiszem [V] zostały poprawione, teraz każde zdanie jest słyszane głośno i wyraźnie zarówno po niemiecku jak i po angielsku nie wspominając nic o języku rosyjskim.

Grafika, w Spearhead także pozostawia dużo do życzenia, W opcjach Video można wybrać nawet tryb Very Low, co daje efekt naprawdę Very Very Low, ale nawet na najwyższym poziomie grafika nie jest zadowalająca, to nie to, co stary dobry Allied Assalut. Może teraz powiem trochę dobrych rzeczy o tej grze, mianowicie na plus chciałbym dać duże mapy oraz ich duży wybór, oraz kilka nowych broni. Dodano tam dużo nowych Mundurów, problem Vote został rozwiązany, teraz żeby zavotować nie trzeba znać całych linijek tekstu, które trzeba wpisywać w konsoli, wystarczy wcisnąć [Esc] i wybrać pozycję Call Vote mamy do wybory wszystkie głosowania, jakie są dostępne w grze, Vote yes zostało ukryte pod klawiszem [F1].

Teraz trochę o Trybie Single Player a mogę jeszcze dodać, iż gra Spearhead została zrobiona z myslą, o Multiplayer. W Trybie SP czeka na nas 9 różnych misji podzielonych na 3 kampanie. Sztuczna inteligencja jest tak samo słabo rozwinięta jak w poprzedniej części gry. Podczas grania w trybie Single Player gra potrafi zanudzić gracza, ponieważ w połowie gry zdaje się jak by firmie EA skończyły się pomysły, ciągle pojawiają się te same motywy. Kiedy kupowałem tę grę w Listopadzie 2002 myślałem że gra będzie super ale się przeliczyłem, po pierwszych dwóch godzinach grania w trybie SP gra kompletnie mi się znudziła, ale gram w nią do tej pory wystarczy ją sobie tylko uatrakcyjnić jakimś klanem albo coś takiego. Polecam granie wyłącznie w trybie Multiplayer, ponieważ tylko ono ma sens. Pozdrawiam wszystkich graczy Spearhead!!!

Smaller

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków