MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Bronie MOHAAB

Tu znajdziesz wszystkie nowe bronie, które występują w Medal of Honor: Allied Assault: Breakthrough.

Włoskie


CarcaroJest to dosyć szybki rifl pojemność magazynka to 6 naboi, jest na pewno lepszy od niemieckiego, Mausera.

MoschettoKarabin automatyczny lekki, magazynek wynosi aż 40 naboi! Czyli więcej od Thompsona czy Sten'a! Jego celność jest troszkę gorsza od powyżej wymienionych broni. Ale zawsze się go opłaca wsiąść ze względu na magazynek.

BerettaBeratta jest to pistolet półautomatyczny, magazynek mieści aż 15 naboi!! Czyli więcej niż np. Colt (5 naboi). Jest szybki i oczywiście lekki. Można nawet z samym tym cackiem iść na front.

Brytyjskie


Enfield L42A1No tak twórcy MoH chcieli tu wyrównać szanse dla snajperów, ponieważ alianci mieli tylko Amerykańskiego, Springfielda który pomieścił jedynie 5 naboi, ten za to brytyjskie Enfield z lunetą pomieści aż 10 naboi!

Vickers-BerthierTu również twórcy MoH chcieli wyrównać szanse z ciężkimi karabinami i dali aliantom (Brytyjczykom) Vickers'a-Berthier'a który ma magazynku o pojemności 30 naboi. A dość dziwnym rozwiązaniem jest to, że magazynek jest od góry (Powoduje to najprawdopodobniej szybsze przeładowanie magazynku.)

DeLisieTą półautomatyczną bronią można nazwać i jako rifl i jako lekki karabin półautomatyczny, a mianowicie, dlatego że naboje ma takie same jak u Thompsona czy Stena, ale musisz go ręcznie przeładowywać po każdym strzale. Magazynek mieści 7 naboi.

PIATPIAT to ręczna wyrzutnia granatów można określić to jako bazooke. Jedynym minusem jest to, że aby trafić do okna musisz celować powyżej okna. Razem z mechanizmem masz 6 granatów.

ChemicalRider

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków