MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Jednostki

W Medal of Honor Warfighter dostępnych jest 12 elitarnych jednostek specjalnych z 10 krajów.


U.S. Navy SEALs
Navy SEALs to elitarne jednostki marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Stanowią trzon amerykańskich sił specjalnych i podlegają Dowództwu Operacji Specjalnych Marynarki oraz morskiemu komponentowi Dowództwa Operacji Specjalnych.

SFOD-D
SFOD-D to jedna z najbardziej tajemniczych amerykańskich formacji specjalnych, znana powszechnie jako "Delta". Jej oficjalna nazwa to 1st SFOD-D (1. Operacyjny Oddział Sił Specjalnych).

OGA
OGA (Other Government Agency) to operacyjne ramię amerykańskiego wywiadu. Wchodzące w jego skład agencje rekrutują w swoje szeregi członków wojskowych jednostek specjalnych.


GROM
GROM (Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego) to jedna z pięciu jednostek specjalnego przeznaczenia wchodzących w skład polskich sił zbrojnych. Została sformowana 8 lipca 1990 roku. Może brać udział w różnego rodzaju operacjach specjalnych, w tym akcjach antyterrorystycznych oraz działaniach za liniami wroga.


SAS
SAS (Special Air Service) to elitarna jednostka specjalna British Army, sformowana 31 maja 1950. Była wzorem dla podobnych formacji powstających na całym świecie.


JTF-2
JTF-2 (Joint Task Force 2) to elitarna jednostka specjalna kanadyjskich sił zbrojnych, której głównym zadaniem jest zwalczanie terroryzmu. Formacja ta stanowi element operacyjny kanadyjskiego Dowództwa Operacji Specjalnych.


FSK/HJK
FSK/HJK (Hærens Jegerkommando) to jednostka specjalna stanowiąca element sił zbrojnych Norwegii. Wchodzący w jej skład operatorzy specjalizują się w operacjach desantowych i antyterrorystycznych.


SOG
SOG (Särskilda operationsgruppen) to formacja specjalna wchodząca w skład szwedzkich sił zbrojnych, powołana do życia w 1994 roku. Liczebność jednostki jest utajniona, ale ocenia się, że służy w niej 60-80 osób, a średnia ich wieku to 31 lat.


SASR
SASR (Special Air Service Regiment) to jednostka specjalna australijskich sił zbrojnych. Wzorowana jest na brytyjskiej formacji SAS, ale czerpie także z doświadczeń australijskich specjalnych oddziałów zwiadowczych, biorących udział w drugiej wojnie światowej.


KSK
KSK (Kommando Spezialkräfte) to elitarna formacja specjalna niemieckiej Bundeswehry, stanowiąca element Dywizji Operacji Specjalnych (Division Spezielle Operationen).


UDT
UDT (Naval Special Warfare Brigade) to formacja specjalna marynarki wojennej Republiki Korei. Wzorowana jest na amerykańskich jednostkach Navy SEALs, które pomagały organizować i współfinansowały jej powstawanie. UDT i Navy SEALs nadal ze sobą blisko współpracują, kilka razy do roku przeprowadzając wspólne szkolenia.


GRUPPA ALFA
GRUPPA ALFA to elitarna jednostka rosyjskich sił specjalnych, podporządkowana Federalnej Służbie Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej (FSB). Do jej głównych zadań należy uwalnianie zakładników oraz udział w operacjach antyterrorystycznych.

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków