MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Zapowiedz Rising Sun

Pakuj rzeczy! W grze Medal of Honor™ Rising Sun zostajesz przeniesiony na Pacyfik, gdzie staniesz do walki z japońskim imperializmem. Dzięki najnowszej odsłonie doskonale sprzedającej się serii Medal of Honor, weźmiesz udział w najbardziej zaciekłych bitwach II wojny światowej. Wcielasz się w postać kaprala Josepha Griffina, a twoje najważniejsze zadania polegać będą m.in. na przeżyciu zmasowanego nalotu na Pearl Harbor, zniszczeniu Mostu na Rzece Kwai i przeprowadzeniu uderzenia na Guadalcanal, by na końcu zatriumfować podczas ostatecznego pojedynku z siłami pułkownika Shima.

Gracze podejmą się pięciu złożonych misji, które podzielono na dziesięć ogromnych poziomów. Dzięki wciągającej fabule rozgrywka stanowi jedną wielką całość, która rozpoczyna się oczywiście atakiem na Pearl Harbor w 1941 roku. Musisz wydostać się spod pokładu okrętu U.S.S. California, by pomóc walczyć z japońskimi samolotami. Jako świadek i uczestnik porażki floty amerykańskiej, ruszysz następnie na Guadalcanal, gdzie zniszczysz fortyfikacje wroga i poprowadzisz uderzenie na Henderson Field.

Gracze będą musieli wykorzystać umiejętność poruszania się ukradkiem np. podczas podróży do Singapuru. Będzie tam trzeba zdobyć cenne informacje dotyczące skradzionego ładunku japońskiego złota, a następnie uciec na „pożyczonej” motorówce. Spotkaj się z Brytyjczykami i zobacz legendarne Latające Tygrysy na Birmie. Poznaj tajemnicę złota Yamashity i koniecznie zniszcz Most na Rzece Kwai.

Wybierz tryb gry dla jednego gracza lub nowy, kooperatywny tryb dla dwóch graczy. Zaznaj życia żołnierza piechoty morskiej na Oceanie Spokojnym. Przed tobą dwa ciężkie lata wojny. Możesz także bawić się w trybie deathmatch dla czterech graczy oraz w rozmaitych trybach gry zespołowej.

Fabuła urozmaicona jest szerokimi możliwościami interakcji z członkami oddziału. W miarę postępów w grze, stopniowo poznasz prawdziwe historie twoich żołnierzy. Przyjaciele i wrogowie kaprala Griffina zachowują się jak żywi, dzięki doskonałej sztucznej inteligencji oraz możliwościom interakcji ze środowiskiem gry. Wszystkie postacie występujące w grze potrafią np. wykorzystywać elementy otoczenia i w ten sposób bronić się przed atakami.

Karta Gry

  Główny Producent: EA
  Studio: EA Los Angeles
  Szef projektu: (?)
  Polski dystrybutor: EA Polska
  Polska wersja językowa: brak
  Kategoria wiekowa: ESRB: Teen
  Tryby gry: Kampania dla pojedynczego gracza oraz rozgrywka wieloosobowa
  Wersja: 1.0
  Platforma: PlayStation 2, Xbox, GameCube
  Premiera:
  • PlayStation 2: USA – 11.11.2003 Europa – 28.11.2003
  • Xbox: USA – 11.11.2003 Europa – 28.11.2003
  • GameCube: USA – 11.11.2003 Europa – 28.11.2003

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków