MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Zapowiedź #2


Pacific Assault będzie kontynuacją serii Medal of Honor. Jak sama nazwa wskazuje, akcja będzie się rozgrywała na Oceanie Spokojnym, a wrogiem będą Japończycy. Podobnie jak w Allied Assault, tutaj również pojawi się "przełomowa" bitwa. Będzie to oczywiście Perl Harbor, od którego PA ma sie rozpocząć. Będziemy mieli okazję stoczyć bitwy na wyspach Pacyfiku w pierwszych dwóch latach wojny.

Nie znamy na razie żadnych szczegółów. Matt Powers przedstawił jedynie ogólny "zarys" nowego tytułu. Autorzy planują w większej cześci opierać się na Allied Assault, zostaną jednak dodane różne elementy uatrakcyjniające rozgrywkę i sprawiające, że gracz będzie mógł poczuć się jak na wojnie. Zdarzy się na przykład kilka razy snajper, który nagle zdejmie kolegę z drużyny. Duża część rozgrywki będzie się odbywała w dżungli. Gra jest w pierwszym etapie procukcji, ekipa nad nią pracująca może jeszcze wiele rzeczy zmienić z fabule, więc nie wiadomo do końca, jak będzie wyglądała finalna wersja.

Wiemy natomiast, że również ten MoH będzie oparty na engine Quake'a ]I[. Grafika zostanie jeszcze poprawiona, będzie dostosowana do najnowszych kart graficznych i procesorów, więc gra może mieć dość duże wymagania :-(.

Na razie to są wszystkie informacje, jakie ujawnili autorzy. Wstępna data premiery to drugi kwartał 2004 roku. Bardzo prawdopodobne jest jednak, że data ta się przesunie - podobnie, jak to miało miejsce ze Spearheadem.

Autor: [FPP]SavageMarine

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków