MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Recenzja DemaKlikam na „Medal of Honor Pacific Assault(tm) Demo.exe” , po tym jak się załadowała mapa, gra się rozpoczyna. Słucham z ciekawością, co nasz nowy bohater Tommy Conlin ma nam do powiedzenia, w jakim okresie wojny znajdujemy się i w jakiej sytuacji jesteśmy. Nagle słysze jakieś odgłosy japońców.. myślę co oni tu robią. Jeden z moich kumpli, mnie budzi rozpoczyna się zacięta walka pomiędzy Japońskimi żołnierzami, a nami, grupką amerykańskich marines.

Tak właśnie rozpoczyna się pierwsze demo Medal of Honor: Pacific Assault na mapie „Henderson Field” gdzie to odbyła się historyczna bitwa pomiędzy amerykańskimi niedobitkami a japońskimi żołnierzami, którzy mają za danie zniszczyć amerykański obóź na wyspie.

Pierwsze moje wrażenie dema to, to że to jest nowy typ gier MoH, coś ciekawszego, większy realizm, więcej zabawy, więcej emocji oraz więcej klimatu który w grach MoH mamy pod dostatkiem. Grafika, szczerze chyba nic do niej nikt nie ma, tekstury doskonale wykonane, efekty specjalne dopracowane oczywiście wkradnie się pare błędów, chyba nikt jeszcze nie zbudował gry gdzie nie ma błędów. Minusem deme jest to że gra się w nie około 5 minut a nawet mniej, ale czego można oczekiwać po takiej grze? Pyzatym 5 minut gry = 500 mb to co by było jeżeli gra by trwała 10 minut.. hehe.. chyba ciężko by się ją ściągało.

Podsumowanie: Demo Medal of Honor: Pacific Assault jest demem, na które czekało wiecej niż połowa graczy Medal of Honor, na pewno żaden gracz nie powie nic złego złego o tym demie. Bo mamy, co chcieliśmy.

A więc żołnierzu czekaj na dwa następne dema Medal of Honor: Pacific Assault

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków