MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

MoH:WnP Mapy Multiplayer

Gavutu and Tanambogo: Na tej mapie znajdą się dwie bardzo małe wyspy gdzieś nieopodal Guadalcanal jest to historyczna mapa, ponieważ naprawdę odbyła się na tych wyspach bitwa dnia siódmego sierpnia 1942 roku. Wyspy będzie łączyć mała mielizna gdzie zapewne będą; się odbywać najkrwawsze walki.


Gifu: Jest styczeń 1943 roku, Generał Patch musi wyprzedź japończyków z Guadalcanal raz na zawsze. Na ich drodze stanie system bunkrów gifu. Na tej mapie będziemy walczyć w japońskich bunkrach.


Matanikau: Alianci mają za zadanie zniszczyć działo, które znajduje się niedaleko rzeki Matanikau.


Wake Island: Mała grupa amerykańskich marines musi bronić wyspy Wake przed desantem wojsk japońskich, japończycy maja za zadanie zniszczyć działo, które ma zatopić ich statki. Jednak wojska japońskie wylądowały za daleko od siebie może to być początek ich klęski.


Bougainville: grupa marines wylądowała gdzieś pod Bougainville na plażach zatoki Empress Augusta. Alianci musza zacięcie walczyć na plaży.


Bridge: Na tej mapie japończycy maja za zadanie zniszczyć bardzo ważny most komunikacyjny, który znajduje się gdzieś w dżungli, jednak alianci już są w pogotowiu i zaczynaja bronić most.


Bataan: Jeden z samolotów lecący z bardo ważna przesyłka, książka kodową wroga rozbił się gdzieś w dżungli nieopodal Bataan, obok japońskiego bunkra. Alianci musza odzyskać książkę kodową.


Airfield: Wojska osi wylądowały gdzieś w dżungli niedaleko alianckiego lotniska. Japończycy muszą opanować lotnisko i zniszczyć samoloty, które znajdują się na ziemi.


ChemicalRider

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków