MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Zapowiedź MOHH
Medal of Honor: Heroes to pierwsza gra Medal of Honor na konsole Sony PSP. Jako że nigdy wcześniej żadna gra MoH nie wyszła na PSP, EA postanowiło, że gra będzie składanką kilku części wcześniejszych gier.

Tak więc, najpierw wcielimy się w Jimmy’ego Pattersona znanego nam z Medal of Honor na PSX oraz z Medal of Honor: Frontline, którym walczyć będziemy w operacji Market Garden, następnie zobaczymy losy Johna Bakera z Medal of Honor: Allied Assault Breakthrough we Włoszech. Na sam, koniec trzech kampanii wcielimy się w Williama Holta. Znanego nam z gry Medal of Honor: Wojna w Europie, którego poprowadzimy przez zimne lasy Arden.

Wszyscy ci bohaterowi walczą za wolną Europę pod sztandarem Biura Służb Strategicznych (OSS).

Medal of Honor Heroes to trzy kampanie, w trakcie których gracze wcielają się w ulubionych bohaterów z poprzednich odsłon cyklu Medal of Honor. Jako kapitan Jimmy Patterson – gwiazda pierwszej gry Medal of Honor i klasycznej Medal of Honor Frontline™ - poznają kulisy operacji Market Garden. W roli sierżanta Johna Bakera z Medal of Honor Allied Assault™ Breakthrough organizują sabotaż na włoskim wybrzeżu, wspomagając inwazję na kontrolowaną przez Hitlera Europę. Na koniec, wcielając się w kapitana Williama Holta z Medal of Honor Wojna w Europie™ powracają do Arden, by dokończyć tajne zadania dla Biura Służb Strategicznych (OSS).

Przenieś się na autentyczne pola bitew i dowiedź swej odwagi w zupełnie nowych misjach, oferujących nieliniową fabułę i wiele możliwości rozwoju scenariusza. Wrażenie udziału w operacjach wojskowych prowadzonych podczas II wojny światowej potęguje niewyobrażalna ilość szczegółów i realizm, których można oczekiwać tylko po serii Medal of Honor.


Karta Gry


  Główny Producent: EA
  Studio: EA Canada, Team Fusion
  Szef projektu: Peter Choi
  Polski dystrybutor: EA Polska
  Polska wersja językowa: brak
  Kategoria wiekowa: ESRB: Teen, PEGI: 16+
  Tryby gry: Kampania dla pojedynczego gracza oraz rozgrywka wieloosobowa dla 32 osób.
  Wersja: 1.0 (?)
  Platforma: PlayStation Portable
  Premiera:

  • PlayStation Portable: USA – 23.10.2006 Europa – 24.11.2006


Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków