MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

MoH: European Assault / Informacje

Wielu graczy Medal of Honor z europy przejęło się tym, że następną grą z serii MoH będzie o tematyce wojny na Pacyfiku, teraz już jesteśmy pewnie że Medal of Honor w 2005 roku powraca do Europy! Mianowicie EA na konferencji zapowiedziało, że w 2005 będzie w sprzedaży nowa gra z serii Medal of Honor, pełna nazwa gry to Medal of Honor: European Assault™. Wcielimy się w porucznika William'a Holt z OSS który dostał od samego prezydanta USA rozkaz, aby zmienić los wojny w Europie. Niestety gra wyjdzie tylko na konsole PS2, Xbox'a oraz GameCube.

Medal of Honor: Wojna w Europie™ to najnowsza odsłona uwielbianej przez graczy serii Medal of Honor, którą od chwili premiery w 1999 roku określa się mianem pionierskiego cyklu wojennych gier akcji z perspektywy pierwszej osoby. Zmagając się z przeciwnościami losu na bitewnych polach, podejmowane przez Ciebie decyzje określą Twoje dziedzictwo, jako bohatera tej wyczekiwanej z niecierpliwością gry. Gwiazdą Medal of Honor: Wojna w Europie jest niewątpliwie rewelacyjna fabuła. Europa - rok 1942. Nazistowska machina wojenna szaleje na zgliszczach Europy. Siły Aliantów są zdesperowane. Porucznik armii amerykańskiej, William Holt, zostaje wybrany przez generała Williama „Dzikiego Billa” Donovana na pierwszego agenta utworzonego właśnie Biura Służb Strategicznych (OSS). W Medal of Honor: Wojna w Europie stajesz się siłą napędową zmagań o wyzwolenie Europy.

Podobnie jak to było w przypadku poprzednich gier z cyklu Medal of Honor, również tym razem, producenci zasięgnęli porad u wielu ekspertów. Wszystko po to, by zagwarantować jak największą zgodność z historią i niespotykany realizm rozgrywki. Twórcy gry z EA Los Angeles kontynuują współpracę ze Stowarzyszeniem Medalu Honoru działającym przy Kongresie Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu Medal of Honor: Wojna w Europie odzwierciedlać będzie ideały prestiżowego odznaczenia, jakim jest niewątpliwie Medal Honoru. Ponadto, kapitan Dale Dye - doradca ds. militarnych w poprzednich grach z cyklu Medal of Honor – kontynuuje współpracę z ekipą tworzącą Medal of Honor: Wojna w Europie. Można więc być pewnym, że rozgrywka będzie autentyczna jak zawsze.


Cechy gry:
 • Porywający wir wojenny - Poznaj prawdziwą historię Biura Służb Strategicznych i II wojny światowej. Wciągająca fabuła jest dziełem jednego z najbardziej legendarnych hollywoodzkich scenarzystów.
 • Bądź kowalem własnego losu - Wybory, których dokonujesz na otwartych polach bitewnych w trakcie rozgrywki, kształtują Twoje wojenne przeżycia.
 • Zbieraj tajne informacje - Pokonując elitarnych żołnierzy przeciwnika przyczynisz się do rozwoju fabuły. Zdobądź przewagę w kolejnych misjach za sprawą pozyskanych tajnych danych wywiadu.
 • Weź sprawy w swoje ręce - Proste sterowanie usprawnia kierowanie poczynaniami Twojego oddziału na polu walki.
 • Wojna to sprawa osobista - Zmierz się z najbardziej niebezpiecznymi przywódcami Niemiec; agresywnymi i uzbrojonymi po zęby.
 • Rzuć wyzwanie znajomym - Stań do walki w dziewięciu różnych trybach gry (w tym m.in. Tug of War) na dziewięciu wyjątkowych mapach przeznaczonych do rozgrywki wieloosobowej. Łącznie dostępnych jest 16 map.
 • Prawdziwa II wojna światowa - Medal of Honor: Wojna w Europie oferuje rozgrywkę w miejscach, w których w trakcie II wojny światowej toczyły się najbardziej zaciekłe walki. Ponadto, w tej grze znajdziecie ponad 35 autentycznych broni z tego okresu.


  Karta Gry
   Główny Producent: EA
   Studio: EA Los Angeles
   Szef projektu: Chris Cross
   Polski dystrybutor: EA Polska
   Polska wersja językowa: Tak, wersja kinowa (napisy)
   Kategoria wiekowa: ESRB: Teen, PEGI: 16+, OFLC: M15+
   Tryby gry:Kampania dla pojedynczego gracza oraz rozgrywka wieloosobowa
   Wersja: 1.0
   Platforma: PlayStation 2, Xbox, GameCube
   Premiera:

   • PlayStation 2: USA – 07.06.2005 Europa – 17.06.2005
   • Xbox: USA – 07.06.2005 Europa – 17.06.2005
   • GameCube: USA – 07.06.2005 Europa – 17.06.2005

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków