MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

O nas
O Nas


Witamy wszystkich miłośników serii Medal of Honor na naszej stronie.

Portal MoHCenter został założony w 2003 roku, kiedy u szczytu popularności był Medal of Honor Allied Assault. MoHAA w tamtym okresie był jedną z najbardziej popularnych gier online. Przez kilka kolejnych lat w polskich ligach grało ponad 2500 graczy skupiających się w lokalnych klanach lub wielkich multigamingowych tworach. Gracze musieli mieć miejsce, gdzie mogli dowiedzieć się czegoś o ich ulubionej grze lub znaleźć nowinki o rozgrywkach wieloosobowych – dlatego powstało MoHCenter. Mimo, że zaczynaliśmy naszą przygodę z serią na PC to nie zapominamy o początkach, czyli o grach na konsole. W końcu to właśnie Steven Spielberg zapoczątkował serię Medal of Honor na PlayStation.

Strony fanowskie, czyli inaczej fan sajty, zazwyczaj istnieją dopóki jest zainteresowanie daną grą. Mimo, że po roku 2005 popularność serii Medal of Honor w Polsce zamiast rosnąć to malała, my dalej istnieliśmy i udoskonalaliśmy nasz portal. Teraz mamy nadzieję, że zmiany jakie są dokonywane przez twórców z serią Medal of Honor zaowocują powrotem starych graczy do tego tytułu. Mimo większych lub mniejszych przeciwnościach, dalej staramy się rozwijać, czego efektem jest angielska wersja MoHCenter. Możemy także uważać się za największa stronę fanowską gier Medal of Honor na świecie.

W ciągu ostatnich kilku lat zorganizowaliśmy dla polskiej społeczności Medal of Honor kilkanaście różnych eventów. We wszystkich konkursach i turniejach było do wygrania wiele wartościowych nagród, które były sponsorowane przez takie firmy jak EA Polska, EA Los Angeles, Logitech, SteelSeries i innych.

MoHCenter jest typową, podręcznikową, niezależną stroną fanowską. Tworzymy MoHCenter z pasji do gier Medal of Honor a nie – jak coraz więcej podobnych stron o grach – dla zysku.

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków