MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

MoH:Underground

Kiedy wyszedł MoH:Allied Assault to wszyscy byli nim zachwyceni. Jednak najciekawszym pytaniem jakie mi się zrodziło w głowie po zagraniu w tą grę było to skąd autorzy robiąc pierwszy raz taką grę potrafili tak świetnie przedstawić obraz wojny. Otóż jak się okazało to nie była ich pierwsza gra wojenna którą zrobili. Nazwa poprzednika MoH:AA brzmiała MoH:Underground i nie była to byle jaka pozycja wśród gier tego typu i dlatego chciałbym wam co nieco o niej opowiedzieć.

Największym atutem poprzedniej części MoH była lepsza niż w innych grach wysoka inteligencja przeciwników. Każdy inny rodzaj żołnierzy postępuje inaczej od drugiego co znacznie urozmaica rozgrywkę. Nie mają oni tu służyć jako mięso armatnie co można zauważyć na przykład w "Serious Sam'ie" tylko mają pokazać trochę klasy i wprowadzić nas w nastrój prawdziwej wojny. My natomiast wcielamy się we francuską damę- Manon Batiste, walczącą w dwóch celach. Pierwszy i ważniejszy z nich walka o wyzwolenie świata, a drugi to pomszczenie śmierci swojego brata i uczczenia jego pamięci. Pomoże nam w tym szczytnym celu dobrze dobrany arsenał do możliwości i siły wroga. Spotkamy więc w swej długiej wędrówce motocykle, opancerzone transportery a nawet czołgi. można z tego wywnioskować, że poziom trudności będzie stopniowo rosną.

Szereg misji bojowych w grze przenosić nas będzie w różne rejony świata począwszy od Monte Casino a skończywszy na Afryce. Misje w grze są ciekawie zaprojektowane i nie będą męczyć nas męczącymi zagadkami ani sytuacjami bez wyjścia. Tryb multiplayer jak to przystało na gry konsolowe pozwala grać dwóm graczom na jednym ekranie, ale skutkuje to podzileniem go na pół przez co możemy łatwo zobaczyć gdzie znajduje się nasz przeciwnik.

Muzyka w grze jest świetna. Idealnie wpasowuję się w sytuację, w której się znajdujemy przez co świetnie oddaje klimat gry, co możemy zauważyć także w moH:AA. Na koniec chciałbym wspomnieć, że taka gra jak MoH: Underground powinna być podstawowym punktem u gracza posiadającego playstation i lubiącego gry wojenne.

Totek

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków