MoH Infiltrator
Inne Gry MoH
Medal of Honor
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Underground
Zapowiedź
Kody
Arty
Soundtrack

MoH Fighter Command
Zapowiedź

Medal of Honor Fighter Command
Gra Medal of Honor: Fighter Command miała być przeznaczona na konsole PlayStation 2. Tym razem ta część serii nie miał być tak jak reszta grą FPP, ale symulatorem amerykańskich samolotów z czasów II wojny światowej. Planowano że akcja będzie toczona na Pacyfiku, a najważniejszą z misji miała być obrona Pearl Harbor. Jak zapowiadało EA, akcja miała być zróżnicowana, od ataków japońskich statków, poprzez desant powietrzne, aż do misji ratunkowych. Aby przejść każdą misje, gracz musiałby zaliczyć cel oraz powrócić szczęśliwie na lotnisko, lub lotniskowiec. Miało to się okazać dosyć trudne. Kiedy twój samolot został by uszkodzony, miałbyś kilka wyjść: wodować, katapultować się, wrócić z odrobina szczęścia do bazy lub lądować na terenie wroga.

W Medal of Honor: Fighter Command miał się też znaleźć multiplayer dla dwóch graczy. W grze, miały się znaleźć dwa tryby rozgrywki wieloosobowej. Pierwszy tryb to Versus, gracze mieliby walczyć przeciwko sobie. Drugi to co-operative, jeden z graczy kieruje samolotem a drugi działkiem.

Muzykę do gry miał skomponować Michael Giacchino.

Niestety, EA z nieznanych powodów odwołała wydanie tego tytułu. Trzeba jednak przyznać, że gra zapowiadała się bardzo dobrze.ChemicalRider

Copyright by MoHCenter (C) 2010


Medal of Honor is a registered trademark and belongs to Electronic Arts inc.

Other trademarks are the property of their respective owners.


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Electronic Arts Logo

Fotograf Kraków